m

This is Aalto. A Professional theme for
architects, construction and interior designers

Call us on +651 464 033 04

531 West Avenue, NY

Mon - Sat 8 AM - 8 PM

Top

Projekt mieszkania M41

Projekt mieszkania M41

Projekt wnętrza mieszkania w Białej Podlaskiej powstał z uwzględnieniem potrzeb oraz wymagań małżeństwa w wieku 60+. Styl w jakim powstał projekt to unowocześniona klasyka utrzymana w prostym, nieprzeładowanym stylu. Złote dodatki oraz płytki imitujące marmur wprowadzają we wnętrzu nutę luksusu i wyrafinowanej elegancji. Jako dopełnienie całości na ścianach w salonie i w sypialni zastosowałam piękne tapety firmy Wonderwall Studio.

W wiatrołapie zaprojektowałam szafę wraz z tapicerowanym siedziskiem i tapicerowaną ścianą. Aby całość nabrała ciepłego i eleganckiego wyrazu wraz z Inwestorką zdecydowałyśmy się na tapicerkę typu velvet w odcieniu pudrowego różu.

Przechodząc dalej w głąb mieszkania znajdujemy się w salonie, w którym zaprojektowałam kącik jadalniany wraz z aneksem kuchennym. Podobnie jak w wiatrołapie, tutaj również pojawia się tkanina w odcieniu pudrowego różu na krzesłach przy okrągłym drewnianym stole. Nad stołem zaproponowałam złotą lampę w formie rurek. Na podłodze, zarówno w wiatrołapie jak i w kuchni, zaprojektowałam płytkę marmurową w odcieniu szarości i złota.

Kategoria
Data dodania